2015 Kış Trendleri: Puf Mont

25. Kasım 2015 Moda 0
2015 Kış Trendleri: Puf Mont

2015 kış trendlerini sırasıyla işlediğimiz şu günlerde bu sefer 2015 Kış Trendleri: Puf Mont dosyasını açıyorum.  Pratik olması ve sıcak tutması ayrıca su ve rüzgar geçirmemeleri sebebiyle kışın bir çoğumuzun tercih ettiği puf mont ve kabanlar bu sene en best senesini yaşıyor. Öyle ki mağazalarda bu sene onlar adına ayrılmış reyonlar ve koleksiyonlar var. Ama puf montlarda tehlikeli denebilecek kıyafet sınıfının içinde yer alıyor. Bakalım bu tehlikeyi nasıl yok edebilirmişiz.

cikolatakomasi-pufmont4
Puf Montlar

Pratik olması ve sıcak tutması ayrıca su ve rüzgar geçirmemeleri sebebiyle kışın bir çoğumuzun tercih ettiği puf mont ve kabanlarla genelde kendimizi şıklıktan uzak spor bir görünüme sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Puf montlarla da sokak modasına ayak uydurabilirsiniz önemli olan doğru parçayı seçmek.

cikolatakomasi-pufmont3
Puf Montlar

Puf mont seçiminin en önemli filtresi boyu. Spor kombinlerinizle kısa pufları önerirken daha şık görünümler için ise diz üstü puf montlar uygundur. Salaş görüntüden uzak olmak şıklığa ulaşmak içinde belden oturtmalı olması en önemli şart. Kemer detaylı puf montlar tam da buna hizmet ediyor.

cikolatakomasi-pufmont11
Puf Montlar

Puf montlarla yapılacak kombinler sizin nasıl görüneceğinizi belirleyen en önemli etken. Bu parça hacimli bir yapıya sahip olduğundan dar kalıplı parçalar seçmeniz en doğrusu olacaktır. Skinny jean yada taytların puflarla yakıştığı bir gerçek. Bunun dışında klasik kesim dar pantolonlarınızla da aynı derecede şık görenmeniz mümkün.

cikolatakomasi-pufmont8
Puf Montlar

Puflar sadece pantolonla giyilecek diye bir şey yok tabiki. Etek ve elbiselerinizle giyebilirsiniz ama bundaki şartda elbise ve eteklerinizin dar olması öncede dediğim gibi puf montlar hacimli yapıya sahip oldukları için dar parçalarla kombinlenmesi önemli. Kalın ve salaş parçalarla kombinlenmesi sizi olduğunuzda çok çok kalın gösterecektir. Etek ve elbiseyle yapacağınız kombinlerde kullanacağınız ayakkabı sizi puf mont sporluğundan çıkaracaktır. Topuklu ayakkabı çizme ve botlarla tamamlayacağınız kombininizle hem puf montun rahatlığına hemde klasik görünüm şıklığına ulaşmış olursunuz.

cikolatakomasi-pufmont2
Puf Montlar

Kış sezonu parçası olduğu için bereler eldivenlerle atkılarla da desteklenebilir. Puf montlarla kışın herkesin koyu koyu renklerle dolaşması fikri de kırılmış olur. Çünkü renk ve desen bakımından oldukça çeşite sahip olan bu montlar kış aylarında da aynı baha gibi rengarenk ve cıvıl cıvıl sokaklara işaret. Bu da içimizdeki enerji eksikliğini depresyonu almaya birebir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir