2015 Plaj Modası

27. Haziran 2015 Moda 0
2015 Plaj Modası

Hala yazın bir çok yere uğramadığı şu günlerde belki de bu yazı güneşi getirir çünküüü bugün 2015 Plaj Modası konuşacağıız. Bu sene tatile giderken hangi mayo ve bikinilerimizi yanımıza alıp hangilerini evde bırakıcaz gelin hep beraber bakalım.

cikolatakomasi-plaj modası
2015 Plaj Modası

1-Üçgen Bikiniler 

Klasik modellerden başlayalım öncelikle. Yılların eskitemediği belki de her dolapta kesin olduğuna inandığım bikini modeli üçgen bikini. Rahatlık ve kolaylık açısından birebir bu model bu yaz yanınızda alternatif olabilir.

cikolatakomasi-plaj modası-üçgen bikini
Üçgen Bikini

2-Klasik Mayolar

Bikiniden hoşlanmayan yada vücut yapısı buna uygun olmayanların en başta tercih ettiği modeldir mayolar. Bu tarz mayolarla plajlarda dikkat çekici olmak için seçeceğiniz desen sizi herkesten bir adım öne çıkarabilir.

 

cikolatakomasi-plaj modası-mayo
Mayo Modelleri

3-Volanlı Bikini Üstleri

Belki de en sevdiğim üst volanlılar ayrı bi şirinliğe sahipler. Düz bikini altlarının üstünde hareketli halleriyle plajlarda dünya şekeri olmanızı sağlayacak.

cikolatakomasi-plaj modası-volanlı bikini üstü
Volanlı Bikini Üstleri

4-İp Detaylı Bikiniler

İp detayları bikini ve mayoların olmazsa olmazları. Bu detay mayo ve bikinilere seksilik katarken bu yaz sizinde favori modeliniz olabilir.

cikolatakomasi-plaj modası-ip detaylı bikini
İp Detaylı Bikini

5-Halters Yaka Bikini

Muhteşem omuzlara sahip her kızın kesinlikle bu modeli giyip plajlarda salınması lazım yoksa aklım kalır vala. Bu senenin bir çok marka ve tasarımcısı bu kesime koleksiyonlarında yer verdi. Ve oldukça şık görünüyolar benden söylemesi.

cikolatakomasi-plaj modası-halters yaka bikini
Halters Yaka Bikini

6-Büstiyer Bikini Üstleri

Bikiniden vazgeçemeyenler için farklı bir alternatif olan büstiyer bikini üstlerini eminim sizde çok seveceksiniz. Özellikle sudan çıktıktan sonra altına giyeceğiniz pareoyla suyun dışında da şıklığınızı koruyacaksınız.

cikolatakomasi-plaj modası-büstiyer bikini
Büstiyer Bikini Üstleri

7-Alt-Üst Farklı Bikiniler

Missmatched olarak bikiniler uzun zamanlardır yapılan bi uygulama kişiler tarafından. Bende uyumlu bikinilerimde fazlasıyla yaparım. Sürekli aynı şeyi giymekten sıkılanlar için birebir. Sizde eski bikinilerinizi bu şekilde yenilerle değerlendirebilirsiniz. Şu an bikini mayo koleksiyonu yapan bir çok mağazada artık tekli satışlar yapmakta. Oralardan aldığınız tekli parçaları sizde kendi zevkinize göre birleştirebilirsiniz.

cikolatakomasi- plaj modasi mismatched bikini
Mismatched Bikini

 

8-Mayokini

Plajların şıklık yarışında kıyasıya yarışıcak tek parça mayokini. Kim buldu nerden aklına geldi bilmiyorum ama ayakta alkışlıyorum gerçekten. Markalarda o kadar güzel devam ettirdi ki bu modeli hiç mi biri kötü olmaz. Görsele koycağım modeli bile çok zor seçtim.

cikolatakomasi-plaj modası-mayokini
Mayokini

9-Trinkinis 

Tirinkinisle mayokini arasında ince çok ince bir çizgi var. Trinkinis önden bakıldığında mayokini ama arkadan bakıldığında bikini gibi görünür. İşte biz bu modelede trinkinis diyoruz. Plaja bi bakmışsın mayokini bi bakmışsın bikini görürseniz hiç şaşırmayın.

cikolatakomasi-plaj modası-trinkinis
Trinkinis

 

Eveet 2015 yazının plaj modası bunlar. Bu modelleri şapkalarla, pareo ve kimonolarla tamamlamak tamamen sizin zevkinize kalmış. Hepinize iyi tatiller bol güneşler.

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir