2016’nın Kozmetik İşbirlikleri

2016’nın Kozmetik İşbirlikleri

Popüler kültür hayatımızın bir parçası oldu ve bu da markaların satış politikalarında da yer etmeye başladı. Ünlülerle işbirliği yapan kozmetik markaları ve kendi markalarını çıkaran ünlüler 2016’da oldukça yaygınlaştı. Bakalım bu sene içindeki hangi markalar kimlerle işbirliği yapmış kimler yeni markasını çıkarmış ?

Gwen Stefani & Urban Decay İşbirliği

Urban Decay & Gwen Stefani
Urban Decay & Gwen Stefani

2015’de far paletiyle başlayan bu birleşme bu sene limited edition üretilen dört yeni ürünle devam etti. Ruj, dudak kalemi, allık paleti ve kaş kiti olmak üzere genişleyen koleksiyon Sephoralarda satışlarda.

Allık paleti 150 TL

Dudak kalemi 59 TL

Ruj 69 TL

Kaş kiti 110 TL

 

 

Kate Moss & Rimmel London

Kate Moss &Rimmel London
Kate Moss & Rimmel London

 

 

İkonlaşmış ‘London Look’ görünümüyle Rimmel’le 15. yıllarını birlikteliklerini kutlamak için özel bir koleksiyona imza attı. Kate Moss bu koleksiyonda kırmızının ihtişamını sokak tarzına uyarlarken aynı zamanda nude tonlarla birleştirdi. Bu koleksiyona ait rujları ojeleri ve daha fazlasını uygun fiyatlarla Rimmel reyonlarında bulabilirsiniz. Rimmel markasını Türkiye’de Watsonslarda bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Ariana Grande & MAC Viva Glam Koleksiyonu

 Mac & Ariana Grande
Mac & Ariana Grande

 

Mac’n bu seneki Viva Glam yüzü Ariana Grande oldu. Şubat ayında satışa çıkan koleksiyonda mat mürdüm ruj ve pembe gloss. Ariana’ya göre koleksiyondaki parçalar iyiyi ve kötüyü temsil ediyo. Hatta bu koleksiyon için sloganı ise “İyi kız mı? Kötü Kız mı? Yoksa Glam kız mı?” Tarafınızı seçin!

 

 

 

Kylie Cosmetics

Kylie Cosmetics
Kylie Cosmetics

Satışa çıktığı an sold out olan ruj koleksiyonuyla adından çok söz ettiren Kylie Jenner şimdi de Kyshadow far paletiyle koleksiyonuna devam ediyor. Benim renklerine aşık olduğum toprak tonlarındaki paletle göz makyajına da el atmış oldu.

www.kyliecosmetics.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir