57. Grammy Ödülleri – 2015

57. Grammy Ödülleri – 2015

Grammy Ödülleri’nin 57.si Los Angeles’taki Staples Center’da gerçekleşti. Bakalım geceye kimler hangi kıyafetle katıldı ?

 

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri

 

Giydiği banyo lifi benzeri kıyafetle geceye Rihanna damgasını vurdu. Bunu en başta yazıp kurtulmak istiyorum. Hayır tasarımcı bir şekilde bunu tasarlamış ve satışa sunmuş sen bunu niye alıyorsun aldın niye giyip de böyle bir geceye geliyorsun ? Düğünlerde küçük kızlar bile artık böyle şeyler giymiyor. Zaten saçın ve makyajın hakkında da kesinlikle konuşmak istemiyorum. Şuna bak nasılda mutlu.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Rihanna
Grammy – Giambattista Valli

Bir diğer kötüyle devam edip sonra iyileriyle keyifleri yerine getireceğim. Her gün farklı bir skandalla adını unutturmayan Kim Kardashian’ın kıyafeti sanki bornoza taşlar pullar işlenmiş gibi. Upuzun saçlarını kısacık kestirerek belkide hayatının en doğru kararını vermiş ama kıyafetiyle gecenin kötülerinden.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Kim Kardashian
Grammy – Jean Paul Gaultier

 

Hayatımda bambaşka bir yere sahip olan bir kadın Lady Gaga. Farklılıklarıyla alışık olduğumuz yumurta içinde katıldığı aynı ödül törenine pullar payetler içinde gelmiş. Aldığı kilolarla dikkat çeken Gaga takmış koluna Tony Bennet’i ödülünü almaya gelmiş.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Brandon Maxvwell
Grammy – Brandon Maxvwell

Ah Beyonce vah Beyonce sende böyle giyinirsen ben öleyim. Resmen mükemmel olmaktan bıkmış yorulmuş gibi samimiyetsiz gülücükler saçıyor etrafa. Geceye aldığı ödüllerle damgasını vurdu ama hiç de tarz değil açıkçası. Biri Beyonce’yi sevsin ona ilgi göstersin Günaaah.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Proenza Schouler
Grammy – Proenza Schouler

Ayy Beyonce’nin bile mutsuz olduğu şu dünyada ben ne yapayım yani. Türkiye’de Madonna’ya benzerliliğiyle bilinen Ajda Pekkan’a şükrettiğimiz anlardan biriyiz. Geceye poposuyla damga vuran Madonna’nın bence artık köşesine çekilmesini bekliyoruz. Ödül törenindeki haline bakarak neden demeden alamıyoruz kendimizi.

 

 

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Givenchy
Grammy – Givenchy

İlk zamanlarında tarzı ve yaptığı ve müziğiyle favorim olan Iggy Azalea’yı böyle gördükçe ağlıyorum. Önden kuş yuvası arkadan boynuz gibi görünen saçlarıyla gerçekten aşırı kötü duruyor. Vücut hatlarını ortaya çıkaran bir elbise hiç mi yakışmaz insana. Beğenecek bir yer arıyorum ama bulamıyorum.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Giogrio Armani
Grammy – Giogrio Armani

Sen Miley Cyrus’sın. Sen böyle bir kıyafetle nasıl gelirsin ya o geceye. Senin tarzın kesinlikle bu değil. Hayır bide yakışsa keşke ama bu ne hal be şekerim. Saçı başı kıyafeti ay daha fazla konuşamiciim.

 

 

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Alexandre Vauthier
Grammy – Alexandre Vauthier

Tamam yeter size bu kadar işkence. O gecede benim için en şaşırtıcı derece en favori isim Taylor Swift oldu. Çalıştığı tasarımcının şimdiye kadar gördüğüm en sade kıyafetiyle muhteşem ötesi görünüyor. Saç kesimi kısa saçlar arasında en büyük favori olan model olmaya hak kazandı artık son zamanlarda. Kıyafetinin rengi, modeli, saçları tam anlamıyla harika.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Elie Saab
Grammy – Elie Saab

 

Geceye Rita Ora geliyor diye disko topa almamışlar bence. Değişiklik olsun diye köşedeki mahalle kuaförüne kestirilmiş gibi saçları tam anlamıyla facia. Tarz değilsin canım kuş öldü.

 

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Prada
Grammy – Prada

 

Renkli saç bir insana ne kadar yakışır bilemem ana Katy Perry’e yakıştığı kadar yakışamaz herhalde. Önceden katıldığı törenlerin kırmızı halılarından farklı bir şekilde seçtiği kıyafetiyle hiç de fena görünmüyor.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Zuhair Murad
Grammy – Zuhair Murad

 

Vaay Paris Hilton oyy Paris Hilton. Senin o lolitalığın nasıl gitmiş sen nasıl yaşlanmışsın be annem. Noldum değil nolcam demek lazım. Giydiği kıyafetle aşırı sıkıcı görünen Paris Hilton’n modası aşırı derecede geçti. Bunu da buradan anlamış oluyoruz.

 

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Yousef-Al-Jasmi
Grammy – Yousef-Al-Jasmi

 

Gariplikten insanlığa terfi eden Nicki Minaj bu yolda oldukça hızlı ilerlese de bir işe yaramıyor. İnsanın içinde olacak arkadaş. İnsan da biraz sevimlilik olur az bi gülücük saç etrafa bi şirin ol. İnatla bi gıcıklık bi iticilik.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Tom Ford
Grammy – Tom Ford

 

Yazıyı gecenin en şanssız en hakkı yenmiş ama bana göre en best ismiyle kapatıyorum. Aday olduğu dallarda ödül alamadığı için bana göre haksızlığa uğradığını düşündüğüm Sia geceye kliplerinde performansıyla dikkat çeken Maddie Ziegler ile katıldı. Pop kültürüne bir eleştiri olarak kendini gizleyen Sia bu sefer o muhteşem perukla hem kendini gizlemiş hemde farklı ötesi bir tarz oluşturmuş. Bana böyle şeylerle gelin işte.

cikolatakomasi - Grammy Ödülleri - Armani Prive
Grammy – Armani Prive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir