AliExpress Fırçalarım

AliExpress Fırçalarım

Son yıllarda internet alışverişleri büyük bir yükseliş gösterdiğini hepimiz biliyoruz. Güvenilir hale gelmesi için bir çok iyileştirme ve geliştirme yapıldı. Ve şu an sıklıkla girdiğimiz ve vazgeçemediğimiz siteler var. Bir kaç yıldır bu internet alışverişi olayına yurtdışı siteleri de eklendi. Ebay benim ilk kullandıklarımdandı sonrasında AliExpress girdi hayatıma. İyi ki de girdi. Bu yazıda size biraz AliExpress’ten ve AliExpress fırçalarımdan bahsedicem.

cikolatakomasi-aliexpress fırçalarım
AliExpress Fırçalarım

Profesyonel makyaj yapmaya başlayalı 1-2 ay oldu ve fazlasıyla zevk vermeye başladı. Bende işi biraz daha ilerletmeye karar verdim. Ama bi yandan da beceremem diye endişelerim var. Bu yüzden malzemelere fena paralar vermek istemiyorum. Çünkü kozmetik oldukça efsane paraların döndüğü bi dünya. Bu yüzden benim için uygun fiyatın bir numaralı adresi AliExpress’e baktım. Türkiye’den almak istesem 100-150 lira vereceğim fırçaları 23 liraya buldum. Bende endişe biter mi bu seferde çinden gelicekler acaba yüzüme bişe olur mu soruları başladı. Alıp kullanan bir çok insanın fikrini aldım. Neredeyse olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadım ve verdim siparişi.

4 Mart’ta verdiğim siparişim elime 28 Mart’ta ulaştı. Herhangi bir hasara uğramamıştı. Beni en çok mutlu eden kısmı da beklediğimden çok ama çok yumuşak gelmiş olmaları. Nolur nolmaz diye geldiklerinde fırçaları yıkadım. Herhangi bir dökülme de olmadı. Benim için artık kullanmaya hazır haldeler.

Bu benim AliExpress’ten yaptığım ilk alışveriş değil. Çanta, telefon kılıfları, far setleri, erkek arkadaşım için elektronik ürünler aldık ve inanın şimdiye kadar hiçbirinde tek bir sorun bile yaşamadık. Bazıları beklediğimizden biraz geç geldi ama sonunda geldi. Bi an verdiğim siparişi unutuyorum sonra posta kutusunda görünce bi mutlu oluyorum.

Ödemeyi kredi kartınızla güvenli bir şekilde yapıyorsunuz. Türkiye’deki kargoyu da PTT Kargo üstleniyo. Sipariş takibini de ordan yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir