Her Hafta Bir Kombin: Bayram Kombini

Her Hafta Bir Kombin: Bayram Kombini
cikolatakomasi-bayram-kombini
Bayram Kombini

 

‘Her Hafta Bir Kombin’de bu hafta ‘Bayram Kombini’ önerimiz var. 

Malum önümüzdeki hafta Kurban Bayramı. Havalarında mevsim normallerine göre daha sıcak devam ettiği şu günlerde bayramda sizin için en uygun parçaları seçmeye çalıştık. Hem bayrama yakışır birer cici kız hemde şık bir hanımefendi.

Bordo belki de sonbahar ve kışın en vazgeçilmez ve en göz alıcı rengi bana göre. Bayram için de hem özenli hem de şık bir görünüm için bordo tercih edebiliriz. 2015’in son günlerinden itibaren hayatımıza girip yeni yılın devamında da hayatımızda olacak bu renk gardıroplarımızda kesinlikle olması gereken parçalardan biri. Şimdiden bunu söylemekte fayda var.

Küçüklüğümüzden beri ailelerden gelen alışkanlıktır bayramda güzel ve temiz giyinmek. Hatta geleneksel ‘bayramlık’ almaya bile gidilir. Saygıdır bi bakıma. Bu yüzden diğer günlerden farklı ve daha özenli olmak gerekir. Bunun için bayramda giymek için elbiseyi tercih ettim. Daha şık ve bayrama yakışır bir görünüm sağlanmış olur.

Yapılacak olan ev ziyaretlerinde gezerken sorun çıkarmaması için düz babet formunda ama bu senenin modası maskülen hava veren makosen ayakkabılarla birleştirmek istedim. Topuklu ayakkabılardan bayram içerisinde uzak durmakta fayda var. Hem aşırılık göstergesi olur hemde rahatlıktan uzak bir görüntü oluşturur. Seçtiğimiz çanta esprili bir hava katarken üzerimize alacağımız panço bizi serin eylül akşamlarında ısıtmaya yardımcı olacaktır.

Hepinize şimdiden iyi bayramlar dilerim.

Önceki kombinlerimi Her Hafta Bir Kombin kategorisinden bulabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir