Golden Rose Oje ve Madame Coco Kolonya

Golden Rose Oje ve Madame Coco Kolonya
cikolatakomasi-oneriyor-golden-rose-oje-madame-coco-kolonya
Golden Rose Oje ve Madame Coco Kolonya

Uzun bir aradan sonra ‘ÇikolataKoması Öneriyor’ bölümü geldiii. Açıkcası stok yapıp ürünleri denemek için biraz zaman harcadım. Şu an önereceğim ürünlerin üçüde birbirinden tatlı şeyler.

Son zamanlarda oje konusunda Golden Rose ile aşk yaşıyorum. Fiyatı, maxi brush özelliği ve renk yoğunluğuyla beni oldukça mutlu ediyolar. Görselde gördükleriniz 24 ve 52 numara. 24 numara olan böyle kahve desen kahve değil kırmızı desen hiç değil. Tam bir kiremit aslında. 52 numara olanda aşırı tatlı bir pembe. Kış aylarında da kullanabileceğiniz softlukta bir pembe. Fiyatları 3,75₺
Bir diğer ürünse şık şişesiyle son zamanlarda alışveriş merkezine gittiğimde uğramadan edemediğim Madame Coco‘nun kolonyası. Bir çok koku seçeneği olan kolonyalaran ben Vanilla’ya bayıldım. Ben bu aralar bu ürünü boynuma ve bileklerime sürerek parfüm niteliğinde kullanıyorum. Aldığım geri dönüşler çok olumlu oldu. Karşı konulmaz bi kokusu var. Fiyatı 12₺ Madame Coco’nun kozmetik ürünlerini gerçekten çok beğeniyorum. Bir kaç ürünü daha var şuan kullandığım onlarıda sizlerle ilerleyen günlerde paylaşacağım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir