Her Hafta Bir Kombin: Bahar Pazarı

Her Hafta Bir Kombin: Bahar Pazarı

Bu bahar havaları sizi de aşırı mutlu etmiyor mu? Ben o kadar keyifleniyorum ki. Sonunda o aşırı soğuklar karlar kötü kara bulutlar gitti. Ve enerjimize enerji katan güneşli günler nihayet geldi. Ve bende muhteşem Pazar günü için size bir kombin hazırladım. ‘Her Hafta Bir Kombin’de söylediğim gibi ‘Bahar Pazarı’ kombini var.

cikolatakomasi-bahar pembesi
Bahar Pazarı

Havalar ısındı ama gölgelerde üzerimizde bir titreme hissediyoruz. O yüzden çok ince olmayan ama sıcaktan da bayıltmayacak parçalar seçtim. Bu senenin tescilli renklerinden biri olan toz pembeyle griyi her zaman birbirlerine çok yakıştırırım. Bu kombinde de en sevdiğim şey renkler oldu zaten. Bu parçalar Pazar kahvaltısı sonrası akşamüzeri arkadaşlarıyla sevgilisiyle Pazar gününü geçirecekler için oldukça rahat ve kullanışlı bir kombin.

Abartı olmadığı sürece dizleri yırtık pantolonların kullanılmasına karşı değilim. Burda da cool bir yırtık bir pantolonla gri crop top bir bluz ve crop’n altından sarkacak uzun bir tshirt var. Çünkü dizlerde zaten bir açıklık var o yüzden croptan dolayı oluşacak bir göbek açıklığı çok fazla duracak.

Kışın gittiğini en başta ayaklarda hissettik. O kocaman botları çıkarmak gerçekten büyük rahatlıktı. O yüzden burda da makosen ayakkabılar kullandım. Ne çok spor nede çok spor ortada bir duruşları var buda benim çok hoşuma gidiyor. Buna uygun yine ortada bir duruşu olan Celine model bir çanta bu kombini tamamlar diye düşündüm. Üzerinde olmasını düşündüğüm mont tamda buydu ve bunu bulunca gerçekten çok sevindim. Renkler doku tam olarak buydu. Ama siz farklı renk ve dokularda montlar seçebilirsiniz. Benimki sadece bir fikir vermek için öneri.

Makyaj ve aksesuarlar tamamen size kalmış. Olabilecek fikirler görselde var ama sizde farklı şeyler deneyebilirsiniz.

Herkese iyi pazarlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir