Her Hafta Bir Kombin: Basit Şıklık

Her Hafta Bir Kombin: Basit Şıklık
cikoltakomasi-basit-şıklık
Basit Şıklık

İngilizcesi mantıklı geliyor insana Simple Elegance. Ama işte sinema filmi gibi Türkçe’ye çevrilince saçma oldu ‘Basit Şıklık’ ‘Her Hafta Bir Kombin’de bu hafta abiye bir parçayı nasıl günlük hayatımızda kullanabiliriz ondan bahsetmek istiyorum. 

Ben çok severim parıltılar pullar ama herkeste olduğu bende de bunu yaparken bi çekinge oluyor. Çünkü herkes o kadar sakin o kadar sıradan ki ben bunu yaptığımda ‘kimin düğününe gidiyorsun’ tepkileri alıyorum. İnsanlarda haklı ama bi yerde. Bende bu algıyı biraz olsun kırmak benim gibi giyinmek isteyenler için küçük bir öneri de bulunmak istedim. Evinizde böyle bir etek var ve sadece özel günlerde dolaptan çıkardığınız için mutsuzsanız o eteği düz siyah bir kazakla tamamlayarak yok edebilirsiniz. Ama asla aksesuar kullanmamak çok önemli. Bu etek silver bir etek sizin başka renk ve desenlerde eteğiniz varsa onları da böyle özelliksiz düz üstlerle tamamlayabilirsiniz. Önemli olan şey renk uyumu ve aşırıya kaçmamak.

Bu tip bir kombini yani abiye ve günlük  parça kombinini sadece etek olursa bu etkiyi yaratabilirsiniz. Pul payetli bluz ve pantolonla asla aynı etkiyi yaratamıyorsunuz benden söylemesi.

Bu arada beni instagramda takip etmek isteseniz bu linke tıklayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir