Her Hafta Bir Kombin: ÇikolataKoması’nın Bahar Favorisi

Her Hafta Bir Kombin: ÇikolataKoması’nın Bahar Favorisi

Bu aralar hayatımdaki en büyük heyecan baharın gelmesi. Kıştan gerçekten ama gerçekten nefret ediyorum. Ben zaten bi yaprak kıpırdasa titreyen insan kışın olanları düşünmek bile istemezsiniz. O yüzden bahar gelince daha bi mutlu oluyorum. ‘Her Hafta Bir Kombin’de de bu hafta benim bahardaki favori kombini paylaşıcam. O yüzden adınada ‘ÇikolataKoması’nın Bahar Favorisi’ demek istiyorum.

Bahar favorisi
Her Hafta Bir Kombin: ÇikolataKoması’nın Bahar Favorisi

Şık olmak gerçektende zor değil hatta tam tersi rüküş olmak çok daha zor bana göre. Önemli olan doğru parçaları birleştirmeniz. Bu kombindeki parçalar hepimizin dolabında istisnasız bulunan şeyler. Bu parçaları vücudunuza uygun bir şekilde biraraya getirdiğinizde işte sonsuz şıklık.

Bu kombinde yazın üzerime üniforma olarak tanımlanan beyaz t-shirt coolluğun, rahatlığın bir numaralı ögesi. Etekle, pantolonla, şortla; gece gündüz her zaman herşeyle giyilebilir. O yüzden yoksa bile kesinlikle yaz için dolabınızda en azından bir tane bulunmalı derim ben.

Jean pantolon hakkında çok bişe demek istemiyorum. Jean pantolonu olmayan bir insan sanıyoru ki yok. 3 aylık bebeğin bile jean pantolonu var en nihayetinde.

Ayakkabı olarak bu aralar Nike Air Force 1 ile aşk yaşıyorum. Bütün bir yazı onunla geçiricem gibi geliyo bana bu yüzden ben kombinde onu kullanmak istedim. Ama converselerinde hakkını yiyemem tabi. Siz onun yerine kendi sneakerslerınızı kullanabilirsiniz. Benim hep yazılarda bahsettiğim sneakers bağcıklı ayakkabılar aklınız başka şeylere gitmesin. Çünkü spor ayakkabı diye genellediğimde yanlış anlaşılabiliyor.

Yani işin özeti; bi beyaz t-shirt bi jean bi de spor ayakkabıyla baharı çok rahat çıkarabilirsiniz.

Diğer aksesuarlar yada yapacağınız makyaj tamamen size kalmış. Kendi zevkiniz ve isteğiniz doğrultusunda kombininizi tamamlayabilirsiniz. Orasına ben karışmam gerisi tamamen size kalmış.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir