Her Hafta Bir Kombin: Kazak Elbise Kombini

Her Hafta Bir Kombin: Kazak Elbise Kombini
cikolatakomasi-kazak elbise
Kazak Elbise Kombini

Giydiklerimize havanın karar verdiğinin farkında mısınız? Geçen hafta üzerimize bi hırka alıp çıkarken şimdi tekrar montlarımıza döndük. ‘Her Hafta Bir Kombin’de bu haftanın hava tahminlerine bakarak ‘Kazak Elbise Kombini’ hazırladım.

Daha önceki yazılarımda bu senenin trend parçası olarak kazak elbiselerden bahsetmiştim. Her ortama ayak uydurabilen bir yapısı var. Spor parçalarla tamamlanınca spor, klasik parçalarla kombinlenince şık bir görüntü sergiliyor. Ben bu iki stili bir arada görmek istedim. Kazak elbiseyi diz üstü çorapla kombinleyip topuklu bootilerle tamamladım. Bence çok da tatlı oldu.

Benim bu elbise de yan rengim kırmızı olduğu için kırmızıyı abartmadan kullanabileceğim tek şeyin çanta olduğuna karar verdim. Bordo ile kırmızı arasında kalmış küçük bir çanta bu kombine oldukça yakışan bir görüntü sergiledi.

Hava ne çok soğuk ne de çok sıcak bu yüzden bir trençkot size yeterli olacaktır. Krem yada siyah renkli bir trençkot her kadının dolabında bulunması gereken bir parça bence. Bu kombinde de klasikliği tekrar bu siyah trençkotla yakalayabiliriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir