Her Hafta Bir Kombin: Kim Kardashian

Her Hafta Bir Kombin: Kim Kardashian

 

cikolatakomasi kombin
Her Hafta Bir Kombin

Her Hafta Bir Kombin’de bu hafta dünyaca ünlü bir isimi konuk ediyorum. Gerçi bu biraz tesadüf oldu. Bu kombini yaptıktan sonra bi baktım tam bir Kim Kardashian oldu. Bakalım bu kombini Kim Kardashian kimliğine büründüren şeyler nelermiş.

Sosyal medya kullanan herkesin tanıdığı kullanmayanların da aşina olduğu Kim Kardashian son yıllarda neredeyse attığı adımla olay olmuş bi isim. Yaptıklarıyla olay olan Amerikalı yıldız giydiği kıyafetlerde en çok vücudunu sarmasına dikkat ediyor. Kim Kardashian denildiğinde zaten direk akla gelen poposunu giydiği her şeyde ortaya çıkarmayı alışkanlık haline getirdi. Bu elbisede aynı onun tercih ettiği cinsten dar dize kadar inen kalem formunda bir elbise. Bu elbiseler her ortama uygun bir kişiliğe sahip. Ciddi bir iş toplantısı olabilir, akşam yemeği yada 5 çayı buluşmaları. Nereye çekseniz oraya gelebilecek bir elbise. Neyle tamamladığınız önemli.

Ben bu elbiseyi şık bir restoranda akşam yemeğine gönderiyorum. Buna uygun aksesuarlar seçtim. Bu sene her yerde gördüğümüz kürk aksesuarını bu sefer bootielerde görüyoruz. Bu elbiseyle genelde stiletto kullanılır ama mevsim kış olduğundan bootieler daha doğru bir seçim olacaktır. Üzerine alacağınız aynı boydaki ters tonlardaki bej bir kaban sizi göz alıcı yapacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir