Her Hafta Bir Kombin: Ofis Şıklığı

Her Hafta Bir Kombin: Ofis Şıklığı
ofis-sikligi
Ofis Şıklığı

‘Her Hafta Bir Kombin’de bu hafta ‘Ofis Şıklığı’ başlığı altında  ele alıyoruz. İş hayatının yoğun ve tempolu anlarında aynaya baktığınızda kendinizi iyi hissetmeniz için ofis dede şıklığınızdan ödün vermemelisiniz.

Sabahları erken uyanıp işe gitmek hiç birimiz için mutluluk veren bi durum değil. Bide işinizi sevmiyorsanız tam anlamıyla işkence. Ama bu işkenceyi daha çekilebilir bir hale getirmek ise sizin elinizde. İşe giderken kendinizi daha iyi hissetmek yada alışveriş yapmak için işi kendinize bir sebep olarak gösterebilirsiniz. Bunlarda işini sevmeyenler için küçük bir tavsiye.

Kombine gelecek olursak mevsim şartları düşünerek bir kombin hazırladım öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Yaz ayları bittiğinde renklerde kayboluyor. Bu benim en hoşuma gitmeyen durum. Ama iş hayatında da fazla renk yada dikkat çekicilik pek hoş karşılanmıyor. Ama yine de renkten vazgeçmemek gerekiyor. Bu yüzden grinin resmiliğine turuncunun pozitifliğini eklemek istedim. Pantolon kaşe kumaş olduğu için aynı renk süetle tamamlayarak düz bir görüntü elde ederek boyu uzatmak istedim. İş ilgili evrakları alması için ciddi görünümlü çantalar şıklığı tamamlayacaktır.

Diğer kombin önerilerime gözatmak için Her Hafta Bir Kombin kategorisine bakabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir