Her Hafta Bir Kombin: Okula Dönüş

Her Hafta Bir Kombin: Okula Dönüş
cikolatakomasi-okula dönüş
Okula Dönüş

Okulların açılmasına kısa bir süre kalmışken size giyecekleriniz konusunda küçük ilhamlar vermeye geldim. ‘Her Hafta Bir Kombin’de bu hafta anlayacağınız üzere ‘Okula Dönüş’ kombinini konuşacağız.

Eylül ayı demek okul ayı demek. Mağazalar bile kampanyalarını buna göre yapıyolar. Her yer bi anda okul alışverişi kampanyalarıyla dolup taşıyor.

Ben bu hafta okula dönüş kombinlerini iki farklı tarza göre yapmak istedim. Çünkü genel bi tarz olduğu için kişiden kişiye göre değişebilecek stiller.

Okula giderken aşırılığa karşı olduğum kadar paspallığa da karşıyım. Bu yüzden etekten hoşlanmayan daha çok rahat ve spor takılmak isteyenler için soldaki kombini önerebilirim. Kot-Kazak her zaman kurtarıcı ikili olmuştur sonbahar ayılarında. Aynı yaz aylarındaki kot-tshirt ikilisi gibi. Özensizlikten uzaklaşmak için ise renk uyumlarına dikkat ederek çanta ve ayakkabı seçimlerinizi yapabilirsiniz. Sırt çantası son sezonların vazgeçilmez parçası haline geldi. Okulda da defter kitap taşımamak için sizin büyük kolaylık sağlayacaklar. 

Sağdaki kombin ise diğerine göre biraz daha havalı biraz daha dikkat çekici bir seçim olacaktır. Daha çok koyu ama mevsime uygun renkler seçerken onları bootielerle kombinlemek mevsimsel açıdan daha doğru bir seçim olur diye düşündüm. Seçtiğim çantalar özellikle elinizde kitap defter taşımamanız için büyük boyutlarda seçildi. Ama önemli olan kıyafetinize renk ve doku olarak uyumlu olmasıdır.

Saç tercihleri birer öneri tabi ki siz kendi kombinlerinize ve saç boyunuza uygun olan modeli yapabilirsiniz.

Diğer kombin önerileri için Her Hafta Bir Kombin kategorisine bakabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir