Her Hafta Bir Kombin: Renkli Kış

Her Hafta Bir Kombin: Renkli Kış

 

cikolatakomasi-kombin-renkli kış
Her Hafta Bir Kombin

Geldi kış ayları karalar bağladık yine diimi ? Bağlamayın nolur bağlamayın. Bi dernek kurcak olsam kış günü koyu renklerden arınma derneği olurdu buna eminim. Evet, havalar soğuk hepinizin içi üşüyo bunu düşüncek haliniz yok ama hayatınızdan rengi hiç eksik etmeyin. Renk enerji demektir. Bu hafta da ‘Her Hafta Bir Kombin’de ‘Renkli Kış’ başlığıyla size cicili bicili bir kombin yaptım.

Bu eteği gördüm aşık oldum. O kadar çok renk olmasına rağmen içinde en çok kırmızıyı sevdim ve bu eteği kırmızı bir bootieyle tamamlayarak eteğin starlığını alarak ayakkabıya verdim. Oldukça hareketli ve iddialı bir rengi var ki en benim diyen eteği bile cebinden çıkarır bu ayakkabı. Üst olarak da tabiki zemin rengi seçmemiz gerekiyordu yoksa Yıldız Tilbe’den çok da farkımız kalmazdı açıkçası.

Etekle bluzun klasikliğini de etekle aynı boyda biten bir paltoyla tamamlamak istedim. Açık alanda palto çıkarılmadan gezilmesi gereken durumlarda ayakkabıyı hala star olarak devam ettirmek için paltonun siyah olması şart. Ama cenaze karasından arındırmak içinde renk detayları olan bir çantada olmazsa olmaz tabi.

Eldiven ve güneş gözlüğü benim kendimce eklemek istediğim aksesuarlar. Güneş gözlüğüne olan tutumumu önceki yazılarımdan da biliyorsunuzdur. Eldivenlerde koş mevsiminin olmazsa olmazı biliyorsunuz. Ama böylesi klasik kombinler için kaliteli bir deri eldiveniniz olmasını tavsiye ederim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir