Her Hafta Bir Kombin: Renkli Star

Her Hafta Bir Kombin: Renkli Star

Renkli Star

cikolatakomasi- renkli star
Renkli Star

Öncelikle şunu söylemek istiyorum o kadar zamandır bu işi yapıyorum ilk defa bir parçayı kombinlerken bu kadar zorlandım. Ben kombin yaparken bi parça beğeniyorum ve her şeyi ona odaklı yapıyorum. Star o seçtiğim parça olsun istiyorum çünkü. ‘Her Hafta Bir Kombin’de bu hafta ‘Renkli Star’ kombinini anlatacağım.

Bu kombinde de star parça tabiki de bluz. Ama onu star bırakmak için her şeyi silmem gerekiyordu ama bi o kadar da özel görünmesi gerekiyordu.

Etekle kombinleyerek basite inmek istemedim. Dökümlü siyah bol paça bir pantolon bu bluzu en iyi taşıyabilecek parçaydı bana göre. Bu pantolonun yüksek topuklara ve bacaklara ihtiyacı vardı bu da en iyi ve en zarif stilettolarla olur diye düşündüm. Bootie yada başka bir ayakkabı bu pantolonla kaba duruyor çünkü. Buraya kadar problem yok ama en zoru çantaydı. Bu çanta o kadar çanta arasında aklıma en yatandı. Evet oldukça renkli ve hareketli. Ama  buna rağmen asla bluzun havasını söndüremedi. Bu da bluzun ne kadar güçlü bir parça olduğunun kanıtı bana göre.

Makyaj olarak daha doğal dudaklar ve daha belirgin kirpikli nude gözler. Önemli olan kirpikler. Onların yükselmesi ve dolgun olması, yüzde sadece starın kirpikler olması bu kombini tam anlamıyla kusursuz hale getirecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir