Her Hafta Bir Kombin: Yağmurlu Gün

Her Hafta Bir Kombin: Yağmurlu Gün
cikolatakomasi-yağmurlu-gün
Yağmurlu Gün

‘Her Hafta Bir Kombin’de bu hafta havalardan etkilenip ‘Yağmurlu Gün’ kombini hazırladım sizler için.

Oversize kazaklara olan sevgim eskiden beri vardı. Annemin teyzemin kazaklarını giyip gezerdim ama herkes bana deli gözüyle bakardı. Şükürler olsun moda oldu da kimseler laf edemiyo hatta edenler bile giyer oldu. Bu kazakları en çok taytlarla, skinny jeanlerle seviyorum. Bu kombinde de havalardan dolayı bu iki parçayı kullanmak istedim. Bunları kullanmak istememim sebebi de yağmur botlarını patlatmak. E malum kombinin başlığı bu sonuçta. Yağmur botsuz yağmur botu kombini mi olurmuş.

Çok insanın önyargılı olduğu hatta iş botlarına benzettiği yağmur botları doğru seçimler yapıldığında star parçanız olabilir. Ama her yerde gördüğünüz yağmur botları o star botlar olmayabilir buna dikkat etmelisiniz.

Oversize kabanlar bu senenin trend parçalarından diyebilirim. Geçen senenin sonunda bir kendini gösterip gittikten sonra bu sene tekrar mağaza vitrinlerinde kendini hatırlatacak bu parça bu kombinin tamamlayıcı parçası olacak.

Ben bu sene bordoya fazlasıyla taktığım için biraz da renk katması açısından çanta ve şemsiyede kullanmak istedim. Siz bu aksesuarları kendi zevkinize göre seçebilirsiniz tabiiki.

Diğer kombin önerileri için Her Hafta Bir Kombin kategorisine bakabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir