Kadınlar Günü İndirimi Alışverişim

Kadınlar Günü İndirimi Alışverişim

Kadınlar Günü İndirimi

Yazıya başlamadan önce bulunduğu her yere renk katan güçlü, akıllı ve özgür kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Ve herkesin gün saydığı o indirimler geldi. 8 Mart Dünya Kadınlar günü için birçok kozmetik mağazasında %50’ye varan indirimler uygulandı. Ben hepsine gitmeye çalıştım. Sabahın 10’nun da giden arkadaşlarım oldu onları söylemek bile istemiyorum. Ben en çok Gratis ve Rossmann’dan alışveriş yaptım. Watsons beni ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattı. Bir şeyler almak için gerçekten kendimi zorladım ama maalesef. Alınacak ürün vardı tabi ama hepsi zaten normal fiyatındaydı. İndirimde olanlarda çok da ilgimi çekmedi.

Kadınlar Günü İndirimi
Kadınlar Günü İndirimi

 

Son zamanlarda biten ama beklettiğimiz ürünleri almak için bu indirimleri bekledik ve sonunda o gün geldi. Ben ciddi anlamda beklettiğim ürünleri aldım. Görseldeki ürünlerden birkaçını bildiğinizi tahmin ediyorum.

  • The Balm – Balm Jovi Rockstar Face Palette  aldıklarım arasında beni en mutlu eden parça. Tartışmasız The Balm’n ürünleri oldukça başarılı. Bu palet bütün makyajınızı yapmanızda size tek başına yardımcı olabilir. İçerisinde 12 far, 1 allık, 1 luminizer ve 2 ruj bulunuyor. Renk pigmentasyonları oldukça güçlü bu palet indirimler sürerken almanız gereken en önemli ürün. The Balm ürünlerini sadece Gratislerde http://www.gratis.com.tr/Brand.aspx?BrandID=2 bulabilirsiniz.
  • Wet’n Wild’n Coverall Kapatıcı Paleti’ni duymuşsunuzdur. Kamuflaj palet olarak geçen bu ürün ciltteki kusurları kapatmada yardımcı bir palet. Bu marka uygun fiyatlı olmasıyla ünlü bu yüzden bu standda indirim yoktu ama aklımdayken almak istedim. Kullanıp memnun kalmayan kimseye rastlamadım şimdiye kadar. Yeşili sivilce izlerini kapatmak için kullanılıyor. Ciltte asla o yeşillik kalmıyor sürdükten sonra ciltte eşitleniyor. Ten rengi olan bölüm gözaltı kapatıcılığında oldukça başarılı yorumlar almış. Pembe kısım aşırı kapatıcılık gerektiren yerlerde kullanılıyor. Beyaz olan ise aydınlatıcı görevi görüyor. Geneline bakacak olursak başarılı bir ürün diyebilirim. Bu ürünü de sadece Gratislerde bulabilirsiniz.Aynı markanın en çok sevilen makyajların olmazsa olmazı Brulee  farını da bulmuşken hiç düşünmeden aldım çünkü kendisini bulmak oldukça zor. Fazla rağbet gören bir ürün olduğu için riske atamadım açıkçası.
  • NK Harder Nails’n ne kadar iyi bir güçlendirici olduğunu duymuştum bulmuşken de kaptım. Yine bu üründe sadece Gratislerde  satılan bir ürün. Son zamanlarda çatır çutur kırılan tırnaklarıma iyi geleceğini düşünüyorum. Sürekli tasarımlarında değişiklik yapılıyo ama markası NK Harder Nails derseniz size yardımcı olacaklardır.
  • Sizi yeni bir ürünle tanıştırıcam ve tahmin edin bakalım sadece nerede satılıyo. Tabiki Gratis  . İlk geldiklerinde erkek arkadaşımla kokularına aşık olmuştuk ama o an arkadaşlarımızın yanına gidiceğimiz için alıp taşımayalım diye almamıştık. Beraber indirim alışverişi yaparken bu duş jelini gördük. Baktık indirimde hiç düşünmedik bile direk sepete. Creightones Bath&Shower Duş Jeli’nden hepsinin kokusu inanılmaz. Önceki yazılarımdan hatırlarsınız benim için koku en önemli şey. Bir şeyin kokusu güzelse benim için tamamdır. Ben vanilya ve coconut kokularını çok severim. Coconut kalmadığı için vanilyalısını aldık size de kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir diğer güzel kokulu ürünse Rexona’nın yeni Motionsense  serisinden Sexy Bouquet deodorantı. Normal deodorant kokularından çıkıp işin içine meyve katalım demişler ve çok da güzel yapmışlar. Bu kadar mı güzel kokar bir deodorant. Normalde Rexona Powder kullanıyordum ama bu artık yeni favorim.
  • Flormar’n kalemlerini oldukça başarılı buluyorum. Hatta işi abartıp göz kalemini dudak kalemi olarak bile kullanıyorum o derece çok amaçlı benim için ve uygun fiyatlı sınıfındalar. İndirimde değildi ama evdeki bitmişken bunu da bulmuşken aldım. 105 numara göz kalemi. Göz kapağında etkili bir kahve isteyenelere önerebileceğim bir ürün.

Sıra Rossmann alışverişlerime geldi. Rossmann’n kendine ait markaları var yine sadece o mağazada bulunan rival de loop, rival de young, Catrice gibi. Sanırım ben o mağazada özel olarak hangi markalar varsa onlardan  almayı tercih ediyorum. Bu yazıyla bunu farkettim. Şimdi bakalım Rossmann’dan neler almışım.

  • Rival de Loop markası uygun fiyatlı günü kurtarmaya yarayan ürünleriyle kozmetik severlerin tercih ettiği bir marka. Bu aldıklarımı duyduğum tavsiyelerle aldım. Hiçbirini şimdiye kadar kullanmadım. Aradığım ve mat olarak bulamadığım pembe mürdüm bir arada olan küçük farı aldım. Elime denedim oldukça pigmentli geldi ve attım sepete. Duo Eyeshadow 18 Plum Blossom Matt olarak geçiyo. Gölgeli makyaj için oldukça uygun iki renk bence. Yine aynı markanın Eyeshadow Base far bazını aldım. Beni kendine çeken özelliği denediğimde göz kapağımdaki damarlanmayı yok etti. Küçük şişesiyle taşınması da kolay olan bu bazın fiyatı da oldukça uygundu. Ve yine Rival de Loop’n Automatic Lipliner 08 Cherry dudak kalemini aldım. Rujlardansa kalemleri kullanmayı daha çok seviyorum. Çünkü mat rujları daha çok seviyorum. Bunun rengi de çok hoşuma gitti. Tam bi kırmızı alt tonlu bir bordo. Bordo kalem arayanlara önerebilirim. Rival de Loop’n bir yan markası olan Rival de Young’da BB Corrector başlığıyla dikkatimi çekti. Kullanımı başlığındaki süngerle yapıyosunuz ve bu da oldukça önemli bir kullanım rahatlığı sunuyo. Maybelline Age Rewind’le benzer bi tasarımı olmasıda ayrı bir artı. Son olarak da çantam için For Your Beauty markalı ayna tarak bir arada ürününü rengine bayılarak aldım.

Benim kadınlar günü indirimi alışverişlerim bu şekildeydi. Sizin de beğenerek aldığınız ve önermek istediğiniz ürünler varsa yoruma bırakabilirsiniz.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir