NYC Individualeyes Göz Paleti ve H&M Lip Balm

NYC Individualeyes Göz Paleti ve H&M Lip Balm
cikolatakomasi - cikolatakomasi öneriyor- nyc göz paleti
ÇikolataKoması Öneriyor

‘ÇikolataKoması Öneriyor’da sizinle yeni tanıştığım iki ürünü paylaşıcam. Biri göz makyajınızdaki ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri içeren  NYC Individualeyes Eye Shadow Palette diğeri ise dudaklarınızın nem ihtiyacını karşılayacak H&M Lip Balm. Uygun fiyatlı bu ürünler benim son zamanlardaki büyük favorilerim arasında olduğu için sizinde kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Palet halindeki makyaj malzemelerini her zaman daha çok sevmişimdir. Derli toplu ve her şey bir arada.  Hem palet ürünlerin içeriklerindeki renkler birbirleriyle uyumlu olduğu için teklillere göre daha başarılı sonuçlar alınabiliyor.

Watsons’n indirim günlerinden birinde dolaşırken NYC Individualeyes Eye Shadow Palette’ye denk geldim. İçerisinde göz makyajı için kullanılan far bazı, jel eyeliner, aydınlatıcı, ve birbiriyle uyumlu 3 tane far bulunuyor. Ürünün üzerinde hangi rengin ne işe yaradığı yazılmış. Aynı zamanda arkasında da nasıl uygulayabileceğinizi de görsel olarak anlatmışlar. Özellikle makyaja yeni başlayanlar için bu olay çok hoşuma gitti.

Bildiğim kadarıyla NYC sadece Watsons’da satılıyor. Fiyatı ise bu çok işlevli palet için oldukça uygun. İndirimsiz hali 11,90 Ben nude göz makyajından hoşlandığım için 946 Brown Eyes Basics paletini aldım ama markanın standında başka renk seçenekleri de mevcuttu.

Bir diğer ürün ise tesadüfen keşfettiğim ve bayıldığım bir lip balm. H&M apple&vanilla lip balm uzun süre nemlendirme özelliğiyle kalbimi kazandı. Ama en çok kokusu ve tadına vuruldum desem yalan olmaz. Bir ürünü sevmem için onun kokusunu beğenmem yeter ve geçerli sebep. Performansı oldukça iyi ama kötü kokan bir ürünü asla ama asla almıyorum. Bu da böyle saçma bir huy. Lip balm’n fiyatı da 6,99 Biraz yağlı bir yapısı var ama zaten amacı nemlendirmek olduğu için mat olması beklenemez. Onlarca lip balm ürünüm var ama bunu gece yatmadan sürdüğümde sabah hala nemli kalmasını sevdiğim için bunu gece lip balmı yapmaya karar verdim.

Bu ürün önerileri oldukça sevildi ve fazlasıyla istek aldı. Eğer sizin de denememi ya da görüş almak istediğiniz ürünler varsa bana ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir