Okul Stili | Back to School 2016

18. Eylül 2016 Moda 0
Okul Stili | Back to School 2016

Yüzyıllık tatilin ardından okullar açılıyo. Hepsi açılıyo mu bundan çok da emin değilim ama bu hafta olmasa da haftaya net açılıyo. (maalesef) Pekiii okula giderken biz ne giycez ? Her yere giydiğimiz şey okula giyilmez sonuçta. Okul başka bi boyut çünkü. Şimdi bakalım bu senenin trendleriyle okul stili için neler giyicez ?

Öncelikle şunu asla unutmayın okulun o gerici ve sıkıcı ortamında sizin ihtiyacınız olan tek şey rahat olmanız. Rahat edeceğiniz kıyafetler üzerinizde olsun ders mers vız gelir. Rahat olcam diye de nolur eşofmanla gitmeyin. Hastalıktan ölseniz bile eşofmanla gitmeyin. Neyse konudan sapmayalım. Herkesin ama herkesin dolabında olan parça jean okul hayatınız boyunca asla vazgeçemeyeceğiniz ve sizi kurtaran tek parça olcak inanın bana. Bir siyah birde mavi olcak şekilde iki kotunuz varsa tamamsınız demektir. Vücut tipinize uygun iki jean pantolonu her şeyle kombinlenir. Aksesuarlarla istediğiniz havayı yakalayabilirsiniz.

Okul Stili
Okul Stili

Eylül ayı demek okul ayı demek, eylül ayı demek sonbahar demek. Bu havalarda da üstünüze bişe almadan çıkamazsınız. Pekii coolluğun adı ve adresi kot ceket. Son zamanlarda mağazalarda patlama yaşanan kot ceketler sizi bu konuda kurtarabilir. Evinizde olan kot ceketlerle oynayıp yeniden giyebilirsiniz yadaa yeni koleksiyonlardan birini alıp minnoş minnoş giyebilirsiniz. Peki ya deri ceketleri unuttum mu ? NOO. Dolabınızda bu ikisi varsa büyük özgüvenle okula adımlarınızı atabilirsiniz.

Okul Stili
Okul Stili

Ayakkabı ve çanta sizi rahat ettirecek en önemli ve kilit parçalar. Öncelikle çantada seçmeniz gereken şey yanına aldığınız defter kitap sığıyo mu ? Elinizde hem çanta hem kitap defter sizi iki kat  yorar. Bu yüzden eğer seviyosanız kendinize çok şık bir sırt çantası alabilirsiniz. Zaten alıştıktan sonra asla kol çantası kullanamayacaksınız. Yok ben sırt çantasıyla yapamam derseniz de evrak çantası gibi kol çantaları var. Bunlarda sizi rahat ettirebilir. Peki ya ayakkabı ? Malum sonbahar ayaklar üşür. Bu yüzden spor ayakkabıların deri olanını botların ise en şıkırtılısını seçebilirsiniz.

cikolatakomasi-okul-stili2

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir