Trend: Oversized Kazaklar

23. Aralık 2015 Moda 0
Trend: Oversized Kazaklar

Canımız oldu kanımız oldu. Depresyona girdik onları giydik, giyecek bişe bulamadık yine onu giydik. Son zamanlarda pek moda oldular. Kim mi onlar ? Oversized kazaklar tabi ki.

Daha önceden hakkında konuştuğumuz oversized kazaklardan sonra onu takip eden oversized kazaklar 2016 kışında üzerinizden çıkaramayacağınız tek parça. Çünkü öyle bir sihir var ki her şeyle ama heryerde giyilebiliyolar. Her kombini tamamlayıp sizi her ortamda hem şık gösterip hemde sıcak tutuyo. Kış aylarında üşümeden şık olmak için oldukça fazla çaba harcıyoruz. Bu kazaklar sanki bu çabayı gören bizler için tasarlanmış gibi.

cikolatakomasi-oversize kazak
Oversized Kazak

Genelde piyasada kış trendi olduğu için toprak tonlarında bulunan kazaklar kışın en çok tercih edilen parçalarından taytlarla kombin edildiğinde oldukça spor ve şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Zaten taytlar geniş ve salaş parçalarla giymek için var hayatımızda. Spor için olanları da unutmamak lazım tabi.

cikolatakomasi-oversize kazak tayt
Oversized Kazak

Sokak modasının en efsane en vazgeçilmez parçası hiç şüphesiz taytlarla yakından akrabalığı olan skinny pantolonlarla bu kazakların uyumu hiç şüphesiz taytlarla olduğu gibi uyumu yakalamanızı sağlayacak.  Salaş kazak ve bacaklarınızı sıkı sıkı saran pantolonunuzla fit görüntü sergileyeceğinizden hiç şüphe yok.

cikolatakomasi-oversize kazak skinny pantolon
Oversized Kazak

Salaş ve dar parça uyumunun yanı sıra bu kazakları son yılların trend parçası boyfriend pantolonlarla da giymeniz mümkün. Modern ve şık bir görüntü içinde olacağınız bu kombini ince topuk stilettolarınızla tamamlayabilirsiniz.

cikolatakomasi-oversize kazak boyfriend
Oversized Kazak

Hep pantolon kombinlerinden bahsettik ama oversized kazaklarınızı eteklerlede kombinleyebilirisiniz. Özellikle salaş bir yapıya sahip oldukları için dar kalem eteklerle iş hayatınızda da bu kazağı kullanmış olursunuz. Mini eteklerle yapacağınız kombinlerlede sevimli ve seksi görünüme sahip olursunuz.

cikolatakomasi-oversize kazak etek
Oversized Kazak

Kalabalık kombinlerden hoşlananlar için ise gömlek üstü şeklinde yaka ve manşet detaylarını öne çıkaracak şekilde farklı bir stile imza atmış olursunuz.

cikolatakomasi-oversize kazak gömlek
Oversized Kazak

Bu sene trend olan battaniyeyi andıran şalların oversized kazaklarla kardeş olduğunu düşünüyorum. Kazağın salaş yapısına o kocaman şallar o kadar yakışıyo ki denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

cikolatakomasi-oversize kazak şal
Oversized Kazak

Oversized kazakların boyutları markadan markaya değişiyor. Oversized olarak piyasaya çıkan ama daha çok örgü elbise olarak kullanılabilecek kazaklarıda opak çorap ve kısa botlarınızla tamamlayarak kullanabilirsiniz. Hem soğuk kış günlerinde elbise şıklığına erişmiş olursunuz.

cikolatakomasi-oversize kazak elbise
Oversized Kazak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir