Trend: Askılı Elbise ve T-Shirt

31. Ağustos 2016 Moda 0
Trend: Askılı Elbise ve T-Shirt

2016 yılı demek geri dönüş demek. Her yer 90’s konseptli parti görüntüsünde. Bu geri dönüşlerden en dikkat çekeni ve son zamanlarda çokça gördüğümüz stil askılı elbise ve t-shirt kombini. Eskilerden günümüze gelmiş bu trend bakalım nasılmış inceleyelim.

 

 

Trend: Askılı Elbise Ve T-shirt
Trend: Askılı Elbise Ve T-shirt

Trendin en alışık olduğumuz en bilindik hali ince askılı siyah slip elbise içine beyaz t-shirt birleşimi. Hatta markalar bu iki parçayı birleşik bi halde satışa sunmaya başladılar. Ama illaki bu trende ayak uydurmak için mağazalara koşmanıza gerek yok. Evdekilerle de bu trende ayak uydurabilirsiniz.

cikolatakomasi-askılı elbise tshirt4

İnce askılı elbiselerle birleştireceğiniz parça t-shirt olmak zorunda da değil. Önümüz sonbahar sonuçta. Bu tip elbiseleri garip gelicek belki ama kazaklarla hatta gömleklerle bile kombinleyebilirsiniz.

cikolatakomasi-askılı elbise tshirt

Siyah elbise beyaz t-shirt işin en sade şekli olur. Bu trende ayak uydururken kombinlere ruhunuzu yansıtabilirsiniz. Renkli elbiseler desenli t-shirtler ben en sevdiğim birleşme biçimi. Yapacağınız aksesuar seçimleriyle bu kombini geceyede taşıyabilirsiniz. Hafif topuklu ayakkabılar taşlı abartı aksesuarlarla sizi geceye bu kombinle hazırlayabilir.

cikolatakomasi-askılı elbise tshirt2


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir