Trend: Bağcıklı Babet Ayakkabı

18. Nisan 2016 Moda 0
Trend: Bağcıklı Babet Ayakkabı
Bağcıklı Babet

Baharın tadını çıkardığımız şu günlerde yavaş yavaş bahar trendleri de belli olmaya başlıyo. Son zamanlarda sizde dikkat etmişsinizdir bi bağcıklı ayakkabı furyası var. Bakalım bu ayakkabı nasıl kombinleniyo nelerle yakışıyor ?

cikolatakomasi- bağcıklı babet ayakkabı5
Trend: Bağcıklı Babet Ayakkabı

 

En gözde markadan en sıradan markaya kadar her yerde bu ayakkabıları görmeye başladık. Bu yüzden bir anda göz önündeki herkesler giyince bir anda trend haline geldi. Bu ayakkabı modelinin iki çeşidi var; topuklu ve topuksuz. İki türü de sokak modasına fazlasıyla yakışan modeller.

cikolatakomasi- bağcıklı babet ayakkabı4

Bağcıklı ayakkabıların iki çeşidi var; topuklu ve topuksuz. Topuksuz olanlar rahatlığın bir numaralı parçası olan babetlerin konforunda. Babetlerin ipli hali aslında. Ben onları balerin ayakkabılarına çok benzetiyorum. Kullandığınız parçaları romantik bir havaya sokuyo. İşin garibi biraz yüksek ayakkabı olmasına rağmen dar paça kotlarla boyunuzu kesmemesi. Normalde dar paça pantolonlarla bu çeşit ayakkabılar boyunuzu keser ama bunlarda öyle bi görüntü olmuyo. Bu beni en çeken noktası zaten.

cikolatakomasi- bağcıklı babet ayakkabı1

Topuklu olanlarda aşırı bi topuk yok. Kısa kalın topukları gördüm ben genelde. Onları da biraz daha yükselmek isteyenler kullanabilir. Çünkü babet hepimizin bildiği gibi olan boyuda aşağı çeken bir model. Bazı ayakların babetlerde rahatsız olması onları topuklu modele itiyo olabilir. Ama iki modelde oldukça rahat.  Ama hani bazı çanta ayakkabıları vardır. Topuklu giyip dur şunu da çantama atayım topuklu ayağımı ağrıtırsa giyerim diyebileceğimiz bir ayakkabı.

cikolatakomasi- bağcıklı babet ayakkabı3

Popüler olan renkleri siyah ve nude. Çünkü bu iki renk herşeyle giyilebilir. Ama çeşitlenmeler bahar geldikçe artıyo. Ben nude renginden hoşlanırken son zamanlarda leoparlarıda aşırı hoşuma gitmeye başladı. Ayakkabıda yada aksesuarlarda leoparı ayrı seviyorum. Bu ayakkabıda da fazlasıyla hoşuma gidiyo.

cikolatakomasi- bağcıklı babet ayakkabı6

Aklınıza gelebilecek bütün yaz trendlerini tamamlamada üstüne yok. Jean etekler, romantik elbiseler, skinny ve boyfriend pantolonlar hepsiyle cool ve şık görüntünüzü baharda koruyabileceksiniz.

cikolatakomasi- bağcıklı babet ayakkabı2

 

Peki bu ayakkabıyı nerelerde bulabileceksiniz. İşte onlarda aşağıdaki linklerde

De Facto Topuklu Ayakkabı 

Flo Siyah Babet

Zara Studded Ballerinas

Zara Lace-Up Pointed High Heel Shoes

Zara Flat Lace-Up D’orsay Shoes

Bershka Mid Heel Tied Shoes

Stradivarius Ballerina Pumps

Stradivarius High Heel Boot Shoes

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir