Trend: Midi Boy Etek

29. Mart 2016 Moda 0
Trend: Midi Boy Etek

Trend: Midi Boy Etek

2015 yılının sonbaharında kendini göstermiş ama havaların soğumasıyla adından çok söz ettirememiş midi etekler bu bahar bizi mutlu etmek için geldiler. Bu bahar rahatlıkları ve şıklıklarıyla vazgeçilmez parçanız olcağına eminim.

Midi Boy Etek

 

Bu dünya tatlısı etekleri giymesi ve kombin yapması o kadar da kolay değil aslında. Her vücudun kaldırabileceği bir etek değil. Geniş basenleriniz yada bacak boyunuz kısaysa bu boy etekleri tercih ederken fazlasıyla dikkat etmelisiniz. Ama illa ki uzun bacaklara sahip olmanız gerekiyor diye de bir şey yok. Bakalım bu etekleri nasıl nelerle giymeliymişiz ?

Midi Boy Etek

Boyunuz kısaysa midi boy etek etek alırken yüksek belli olmasına özen gösterin. Üzerine giyeceğiniz gömlek yada bluzunuzu eteğinizin içine sokarak vücudunuzun üst bölümünü uzun gösterebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde de bacak boyunuzu kesmeyecek ayakkabılar tercih etmek bu eteği doğru kullanmanız için en önemli hile olacaktır. Özellikle stiletto ve benzeri ayakkabılar iş görebilir. Eteğinizin boyunu siz kapağınızın çok altında bırakmamanızı tavsiye ederim. Bu sizi daha da basık gösterebilir.

Midi Boy Etek

Uzun boya sahipseniz bu eteği kullanmanız çok daha kolay. Cool bir görünüm için yüksek bel seçebilirsiniz. Ama bu parçada boy avantajınız olduğundan istediğiniz gibi kullanma özgürlüğünüz var. Üzerine kullanacağınız parçayı eteğinizin içine sokmak zorunda değilsiniz. Bileğinizi kesen ayakkabılarla, bootilerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Midi Boy Etek

Bu etekleri sadece topuklu ayakkabı ile giymeniz şart değil. Sonuçta bi bahar parçası olduğu için babetlerle klasik şık bir hava yakalarken, spor ayakkabılarla tamamlayıp spor ve rahat bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kutsal sneakerslar bu etekde de imdadımıza yetişip cool bir hava katmaya yardımcı oluyorlar.

Giymesi ve taşıması biraz zor ama bi o kadar da bu zorluğa değebilecek bu eteği bir çok mağazada bulabilirsiniz. Bu eteği bulabileceğiniz mağazalar ve fiyatları aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir