Trend: Mom Jean – Bahar 2016

22. Mart 2016 Moda 0
Trend: Mom Jean – Bahar 2016

Mom Jean

Tarih tekerrürden ibarettir diye boşuna dememiş atalarımız. Moda da durum aynen böyle. Eskiden trend olan ne varsa her sene sırayla yeniden piyasaya çıkmaya başlıyor. Geçen sene moda olan şey bu sene out oluyorken bundan 20-30 yıl önceki parçalar tekrardan trend olabiliyor yani her şey her zaman moda olarak kalmıyor. Her şeyin bi zamanı var o zaman dolunca da rüküşlüğe kadar götürebiliyor durumu. Hatırlıyo musunuz bi ara sağlığımız pahasına giydiğimiz o daracık düşük bel pantolonları şimdi onları görünce kusucak gibi oluyoruz hepimiz. Ama o zamanlar onlara sahip olmak için annelerimizle ne savaş verirdik.

mom jean

Şimdi ise size bahsedeceğim trendden en çok da annelerimizi mutlu edicez gibi duruyor. Bu yaz aylarında rahatlığıyla üstümüzden asla çıkarmak istemeyeceğimiz Mom Jean tam anlamıyla bir kurtarıcı olarak geliyor. Sade beyaz bir tshirtle minimal bir şıklık yakalarken salaş üstlerle rahat ve sportif olmanız mümkün.

mom jean

Kalıp olarak yüksek bel ve boru paça bir pantolon. Son yıllarda yüksek bellerin tekrar hayatımıza girmesiyle rahatlığa kavuştuk diyebilirim. Aman belim açıldı derdi olmadan hoplayıp zıplayabiliyoruz. Mom pantolonlarda geniş kesimli olmasıyla bu rahatlığın daha fazlasını vaad ediyor.

mom jean

Üstüne ne giyseniz yakışan bi tarzı var. Gömleği de kaldırıyor düz sıradan bir tshirtü de.Bu pantolonda yansıtmak istediğiniz tarzın yön vericisi ayakkabılar. Pantolonu şık bir gömlekle birlikte giyip conversele tamamlarsanız haftasonu kahvaltısına gidebilirsiniz ama stilettolarla kombinlerseniz işe gitmeniz mümkün.

mom jean

Her vücut yapısının kullanabileceği bir pantolon olduğu hatırlatmak isterim. Sırf moda olduğu için hiç giyemeyeceğiniz bir pantolon almaktansa size en yakışan pantolonu tekrar tekrar almanız daha doğru. Hangi mağazalarda bulabileceğinizi yazının sonuna eklicem. Ama mutlaka almadan önce deneyin. Hatta nelerle giymeyi planlıyorsanız onları da mağazada bulup kombinlerinizi orada oluşturarak eğlenceli bir alışveriş geçirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir