Trend: Triko Pantolon

10. Şubat 2016 Moda 0
Trend: Triko Pantolon

 Bir dolabın olmazsa olmazı trikolardır. Daha ilkokul lise zamanlarında bile giydiğimiz üniformaların hırkalarıyla başlıyor trikoyla olan birlikteliğimiz. Size son zamanlarda yine benim aşk yaşadığım ve trend olan bir parçadan bahsedeceğim; triko pantolon

cikolatakomasi-triko pantolon4
Trend: Triko Pantolon

2015 sonbaharının sonunda mağazalarda ve butiklerde görmeye başladığımız triko pantolonlar kış gelip hava soğuyunca unutuldu. Ama içinde bulunduğumuz senenin ilkbahar sezonunda tekrardan patlayacak bu pantolon hayatınıza girmiş olan pantolonlardan çok daha rahat olduğunun garantisini verebilirim. Salaş ve esnek yapısıyla rahatlığın sembolü gibi.

cikolatakomasi-triko pantolon1

Ürünün bulunduğu mağaza ve butiklerde gördüğüm kadarıyla hep aynı model ve hep aynı renge sahip bir pantolon. Füme, gri ve bej renk seçeneklerine denk geldim şimdiye kadar. Yukarıdan aşağıya çizgili ve esneyebilen bir yapıya sahip olduğu için kısa boylu ve 40 beden üstü kişilerin giymesi çok doğru olmayan bir pantolon bel olarak da genelde yüksek belli seçenekleriyle mağaza raflarında bulunuyor.

cikolatakomasi-triko pantolon

Spor kombinlere daha çok yakıştırdığım bu parça ilkbaharda havalar serinken giyilebilecek cinsten. Aksi takdirde trikonun verdiği sıcaklıkla sizi boğacaktır. Dolabımızın olmazsa olmazı düz beyaz t-shirt ve sneakerslarla, spor ayakkabılarla tamamlanabilir. Sonbaharda da üzerine salaş kazaklar ve yine aynı yapıdaki ince trikolarla giyebilirsiniz.  Rahatlığıyla üzerinize yapışacak bu pantolon sokak modasının yeni trend parçası olacak ve gördüğünüz yerde almadan yapamayacaksınız. Bulabileceğiniz mağaza linklerini aşağıda vereceğim. Bazı instagram butiklerinde de denk geldim ama şu an tam olarak hatırlayamıyorum.

cikolatakomasi-triko pantolon3

Bu parçayı işyerimde de kullanmak istiyorum derseniz uygun bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. Çok yüksek ve ince olmayacak yani pantolonu abiyeleştirmeyecek topuklarla bu rahat pantolonu rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Bir başka kombinlenme şekli ve en çok tercih edileni ise baştan aşağı triko giyinmek. Bu konuda tek bir şart var. Pantolonunuzun ve üzerine giydiğiniz trikonun aynı renk ve desende olması. Ürünün satışını yapan yerlerde lookbooklarda  bu şekilde kullanılmış. Oldukça şık duran bu kombini renkli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Ürünü bulabileceğiniz mağazalar:

Zara Nervürlü Pantolon

Zara Geniş Bacak Pantolon

Mango Lastik Pantolon

Bu mağazalarda indirimden dolayı bittiyse size bir başka önerimde Modacruz‘a göz atmanız. Orada mutlaka bulabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir