2016 Trend: Yarım Topuz

03. Ocak 2016 Saç 0
2016 Trend: Yarım Topuz

Son zamanlarda yurt içinde yurt dışında oldukça moda bir saç modelinden konuşalım istedim bugün. Uzun zamandır saç konusunda yazmayan beni bile heyecanlandırdı bu model. Çünkü beni o kadar kurtaran ve bir o kadar da istediğim görüntüyü elde etmeme sebep olan bir model ki sizinle de paylaşmadan edemedim. Trend: Yarım Topuz başlığını açıyorum.

cikolatakomasi-yarım topuz-half bun topuz
2016 Trend: Yarım topuz

Kıyafetleriniz hazır makyajınız hazır ama hala saçınızın modeline karar veremediyseniz size çabasız dünya tatlısı ve kurtarıcı bir modelden bahsedeceğim bugün. Defilelerde dahi kullanılan bu model şu an sokak modasını da tamamen eline almış durumda. Günlük kombinlerinden ofis kombinlerine kadar her stilin tamamlayıcısı olmuş durumda.

cikolatakomasi-yarım topuz-half bun topuz2
2016 Trend: Yarım Topuz

Çabasız ve zaman almayan ama aynı zamanda sizi cool bir görüntüye kavuşturuyor bu half bun topuzlar. Biz yarım topuz desek de dünya trendlerinde half bun adı veriliyor. Son zamanlarda internette akım haline gelen saç yapma siteleri ve hesapları var sizde orada bu modele denk gelmişsinizdir.

cikolatakomasi-yarım topuz-half bun topuz5
2016 Trend: Yarım Topuz

Her zaman aynı saç modelini kullanmaktan sıkılanlar için de oldukça geçerli bir alternatif. Saçlar ne toplu ne de çok dağınık. Gözler bir süre sonra aynada farklı bir şeyler görmek istiyor. Bu modeli yaparken hem zaman harcamayacaksınız hemde doğal bir görüntüye ulaşmış olacaksınız.

cikolatakomasi-yarım topuz-half bun topuz5
2016 Trend: Yarım Topuz

Modeli yapması o kadar kolay ki görsellerden bile nasıl yapıldığını anlamanız mümkün. Sprey yok her herhangi bir sabitleyici kullanmaya gerek yok. Sadece iyi tuttuğuna emin olduğunuz bir saç lastiği işimizi görür. Pixie saçlar haricindeki her saç boyu için kullanılabilen bu model saçlarınızı yıkamanıza zamanınız olmadığı zamanlarda bile kullanılabilir. öz konusu doğallık olduğundan topladığınızda o kirli görünümü engelleyecektir.

Trend: Yarım Topuz
2016 Trend: Yarım Topuz

Sonbaharda trend oldu ama bu uzun zamanlar devam edecek bir akı gibi geliyor bana. Kurtarıcı olması bunun en önemli sebebi bence.

Trend: Yarım Topuz
2016 Trend: Yarım Topuz

Şu an genç kuşakta oldukça moda durumda olan bu model ofislere de yavaş yavaş geçiş yapmaya başladı. Ben en çok baharı bekliyorum beyaz t-shirtler kot şortlar ve bu saç. Baharı sevdiğimden bunlar hep yoksa saçın mevsimi mi olur canım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir