2016 Yılbaşı Kombinleri

10. Aralık 2015 Moda 0
2016 Yılbaşı Kombinleri

 Yeni yıla geri saydığımız şu günlerde yavaş yavaş o gece için planlarımızda şekillenmeye başladı. O gece hem rahat hemde şık olmak kadar bulunduğumuz ortama uygun giyinmemiz de oldukça önemli. Bu yazıda mekanlara göre yılbaşı kombinleri yaparken nelere dikkat etmeliyiz ondan bahsedeceğim.

cikolatakomasi-yılbaşı kombinleri

 

Önceki yazılarımda görselleri dünya çapı sokak modası çekimlerinden kullanırken bu sefer bir farklılık yapıp kombinleri tamamen ben yapacağım. Umarım o gece için size bir fikir verir.

 

Yeni yılı canlı müzik ve leziz yemekler eşliğinde bir restoranda karşılamayı planlıyorsanız kıyafet konusunda en rahat olan mekanı seçmiş olursunuz. Kapalı alan düz zemin kıyafet konusunda  seçenek olarak geniş bir yelpazeye sunuyor sizlere. Fazla abartıya kaçmadan hem elbise hemde pantolonlu kombinler yapmanız mümkün. Ama her zaman ki restoran davetlerinden farklı olarak bu sefer biraz daha ışıldamalısınız. Pantolonunuzu sade seçtiyseniz bluzunuz kesinlikle dikkat çekici olmalı. Yada bunun yerine çok şık bir mini elbiseyle de o geceki yerinizi alabilirsiniz. Saç ve makyajınız ne çok abartılı ne de çok günlük olmalı. Kırmızı yılbaşında kesinlikle kullanılması gereken bir renk olduğundan buradaki kırmızı hakkınızı dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Saçlarınızda da abartılı topuzlardan uzak durduğunuz sürece o gece şık ve göz alıcı olmak için hiçbir engeliniz kalmayacaktır.

cikolatakomasi-yılbaşı kombinleri3
Yılbaşı Restoran Kombini

Bu geceyi biraz daha özel ve lüks yaşamak için otel kutlamalarına karar verdiyseniz buna uygun olarak da diğer seçeneklere göre daha abiye daha ağır kıyafetler seçmekte yarar var. Otellerin yılbaşı kutlamaları genelde balo salonlarında ihtişamlı bir şekilde kutlanır. Buna uygun olarak da zarif ve şıklıktan asla uzaklaşmayan uzun elbiseler bir numaralı tercihiniz olmalı. Düz renk sade elbiselerinizi taşlı ve dikkat çekici aksesuarlarla tamamladığınızda ölçülü bir şıklık elde etmiş olursunuz. Bu senenin trendi kadife elbiseler seçebileceğiniz gibi dantel ve transparan detaylı hafif dekolteli kıyafetlerinizi yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Saçlarınızı kıyafetinize uygun olarak ister ensede küçük bir topuz yapabilirsiniz isterseniz de dalgalı bir şekilde açık bırakabilirsiniz.

cikolatakomasi-yılbaşı kombinleri1
Yılbaşı Otel Kombini

2015’i uğurlarken 2016 sabahının ilk saatlerine gece kulübünde dans ederek girmeye karar verdiyseniz birinci önceliğimiz rahat hareket etmek. Özel bir gün olduğundan tabi ki diğer etkinliklerden farklı olarak şık olmak gerekiyor. Hem şık hem rahat hareket edebilmek adına o gece tulum tercih etmeniz sizi hem o istenilen şıklığa ulaştırırken hareket özgürlüğü de sağlayacaktır. Tulumlar yükseklik istediğinden kalın topuklularla tamamlamanız en uygun olanıdır. Açık alan alternatifli kulüp seçimlerinde dikkat çeken parça paltonuz olmasına dikkat etmelisiniz. Muhtemelen mevsim şartlarından dolayı havalar soğuk olacağından paltonuzu üzerinizden çıkarmayacaksınız.  Bu sebepten paltonuzu kürk palto olarak seçmeniz açık alanda da hem sizi güzel bir görüntüye ulaştıracak hemde üşümenizi engelleyecektir.

cikolatakomasi-yılbaşı kombinleri2
Yılbaşı Gece Kulübü Kombini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir